باربری

 

اسباب کشی از جمله فرایندهایی میباشد که هر فردی حداقل یکبار در عمر خود، آنرا انجام داده است. انجام اثاث کشی بدون استفاده از خدمات باربری، کاری بسیار سخت و دشوار خواهد بود. افراد هنگامی که از خدمات شرکت های اتوبار استفاده می‌کنند، همچنان متحمل استرس و فشار می‌شوند.

حال اگر این کار به تنهایی صورت گیرد، این فشار عصبی نه تنها بیشتر خواهد شد، بلکه به دلیل تخصص و تجربه کم، وسایل در حین جابجایی دچار آسیب می‌شوند.

برای انجام هرکاری، نیاز به تخصص و تجربه لازم است. شما برای ساده‌ترین فعالیت ها نیز می‌توانید این موضوع را مشاهده کنید. باربری نیز از این نکته مستثنی نیست و دارای متخصصان ویژه خود است که با چالش های موجود در اسباب کشی به خوبی آشنا هستند.

شماره تماس باربری معتمد بار

021-44449756

اتوبار مخصوص تهران

انتخاب موسسه باربری

 

البته انتخاب شرکت باربری معتبر نیز از اهمیت ویژه‌ ای برخودرار است. شرکت هایی که از تخصص و تجربه کافی برخوردار نیستند، تنها کار شما را در روز اسباب کشی سختتر می‌کنند.

این افراد به دلیل حمل نامناسب اثاثیه، باعث خسارت و آسیب به وسایل می‌شوند و در آخر با حجمی از وسایل شکسته روبرو خواهدی بود.

شرکت معتمد بار با داشتن تیم متخصص و با تجربه، تمامی مراحل اسباب کشی را با بهترین کیفتی خدمات ممکن به انجام می‌رساند.

این شرکت با چندین سال سابقه حرفه‌ای در زمینه باربری و حمل بار توانسته، تخصص و تجربه بسیاری در این زمنیه کسب کند و از این طریق رضایت مشتریان خود را همواره حفظ نماید.

معتمد بار
ایمن بار

شماره تماس مشاوره باربری

 

021-44449756

تعرفه باربری

تعرفه باربری تقریبا نرخ آزادی دارد اما بدین معنا نیست که هر شرکتی می‌تواند هر قیمتی که در نظر دارد را ارائه دهد. به طور کلی این هزینه دارای یک میانگین خاصی است که شرکت های باربری باتوجه به خدماتی که ارائه می‌دهند و موقعیت زمانی اسباب کشی، حول این تعرفه، قیمتی را برای مشتری مشخص می‌کنند.

تعداد کارگر، روز اسباب کشی در هفته، ساعت روز جابجایی، فصل جابجایی، نوع ماشین حمل بار، میزان مسافت مبدا تا مقصد و … عوامل تاثیر گذار بر تعیین تعرفه باربری هستند. تعداد کارگر هنگامی لازم است که وسایل شما دارای تعداد زیادی بوده و به کمک راننده نیز لازم است. علاوه بر آن درصورتی که کارگران چندین بار به محل قبلی رفته و هر بار با بخشی از بار و یا اثاثیه به محل جدید بروند، به دستمزد نهایی اضافه می‌شود.

به طور کلی توصیه می‌شود در هنگام روز اسباب کشی کنید. چراکه روز نسبت به شب از معتمدی بیشتری برخوردار است و در صورت بوجد آمدن مشکل سریعا می‌توانید آن را برطرف کنید؛ هم اینکه اسباب کشی در روز نسبت به شب از تعرفه کمتری برخوردار است. در ایام تعطیل و روزهای خاص سال به دلیل افزایش تقاضا برای خدمات باربری، هزینه ها نسبت به روزهای عادی بیشتر می‌شوند.

معمولا قیمت کامیون جهت اسباب کشی از وانت، گرانتر بوده و همچنین قیمت کامیون های مسقف از کامیون های روباز نیز بیشتر است. علاوه بر آن تعرفه خدمات حمل بار به شهرستان هم برای شهرهای مختلف و با استفاده از کامیون ها یا وانت بار در هر حالت ممکن است متفاوت باشد. البته نرخ شرکت های اتوبار نیز همانطور که اشاره شد می‌تواند در این زمینه تا حدودی با یکدیگر فرق داشته باشند.

معتمد بار

قیمت باربری

 • قیمت باربری وابسته به فاکتورهای مختلف است. از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • لوازم و ابزار بسته بندی یا هزینه انجام بسته بندی توسط شرکت باربری
  • نوع ماشین و خودرویی که برای انجام اسباب کشی با حمل بار استفاده می‌شود. عموما ماشین های بزرگتر از هزینه بیشتری برخودرار هستند.
  • تعداد دفعاتی که که لازم است خوردرو بین مبدا و مقصدِ باربری رفت و آمد نماید
  • مسافت مبدا باربری تا مقصد (حمل بار در داخل تهران یا حمل بار برون شهری). حمل بار به شهرستان ها از هزینه بیشتری نسبت به داخل شهر بیشتری نسبت به داخل شهر برخوردار است.
  • تعداد کارگران مورد نیاز باربری برای حمل بار
  • تعداد طبقات مبدا و مقصد که کارگران باید جابجایی بار را در آنها انجام دهند.
  • تعداد دفعات رفت و آمد کارگران باربری بین مبدا و مقصد جهت بارگیری و چیدن بار
  • نیاز به کمک کارگران برای چیدن و بازکردن لوازم در منزل یا محل کار جدید

مشاوره باربری

پیش از آنکه کارگران اتوبار، وسایل شما را به سمت ماشین باربری حمل کنند، باید ماشین مناسب با وسایل خود را انتخاب نمایید. برای این منظور می‌توانید از مشاوره باربری شرکت معتمد بار استفاده کنید. مشاورین این شرکت با بررسی مسافت، حجم و میزان اثاثیه، ماشین باربری مناسب برای آنها را به پیشنهاد می‌دهند.

برای اثاث کشی و جابه جایی وسایل به طور کلی سه دسته ماشین وجود دارد که شامل:

 1. ماشین های سبک جهت حمل بار و اثاثیه منزل و بارهای سبک: وانت، وانت پراید، وانت نیسان
 2. ماشین های نیمه سنگین جهت حمل اثاثیه نیمه سنگین و سبک: کامیون، خاور، هیوندا، ایسوزو، کامیونت
 3. ماشین های سنگین جهت حمل اثاثیه و وسایل منزل یا محل کار اعم از وسایل بزرگ: تریلی، ترانزیت، ده تن، کفی، ترانزیت یخچالی، 20 تُن، چادری سه محور، کفی، کُمپرسی، تریلی تانکر فاو (Faw) و …

گروه سوم برای حمل و نقل در داخل شهر نیاز به مجوز دارند و از آن ها معمولا برای جابه جایی های برون شهری استفاده می‌شود. اما برای جابه جایی با ماشین های گروه دوم و سوم در درون شهر نیاز به دریافت مجوز ندارید. معمولا در اکثر اسباب کشی منزل، استفاده از ماشین های نیمه سنگین مناسب تر است.

همچنین در صورتی که خودتان تمایل به بسته بندی وسایل را داشته باشید، مشاورین معتمد بار نکات لازم برای بسته بندی معتمد و اصولی را برای هرکدام از وسایلتان، به شما پیشنهاد می‌کنند.

معتمد بار ، انجام کلیه امور مربوط به جابجایی ، باربری بین شهری ، لوازم منزل که شامل جمع آوری و بسته بندی تخصصی لوازم منزل ، حمل سریع و معتمد ، باز کردن بسته بندی و چیدمان لوازم می باشد